Tam Tasdik Raporu Düzenleme - Eser Sevinç YMM Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.

Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
İçeriğe git

Tam Tasdik Raporu Düzenleme


Yeminli Mali Müşavirler tarafından düzenlenen Tam Tasdik Raporu Hazırlama Programımız internet üzerinde yayımlanmaya hazırdır.

Http://rapor.ymm.net bağlantısını tıklayarak 2016 yılına ilişkin Kurumlar vergisi beyannamesinin pdf dosyasını sistemimize girmeniz durumunda, tam tasdik raporunuzu tam olarak yazdırabileceksiniz.

Programımız 2017 yılında verilecek Kurumlar vergisi beyannemeleri için de çalışabilecektir. Kurumlar vergisi beyanname düzeninde Maliye Bakanlığı'nca değişiklik yapıldığında, tarafımızca program güncellenerek çalışması sürdürülecektir.

Tam tasdik raporunun tam olarak hazırlanabilmesi için ilgili YMM tarafından rapor sayısı, sözleşme sayısı ve tarihi gibi bilgiler önceden sisteme girilebileceği gibi, program çıktımız Microsoft Word programı ile düzenlenebilir bir formatta hazırlandığından, üzerinde istenilen değişiklikler yapılabilecektir.

Tam tasdik raporu hazırlanırken kullanılabilecek olan ilgili yılda beyan edilen geçici vergiye ulaşmak için geçici vergi beyanname bilgileri, işçi sayısı gibi nedenlerle muhtasar beyanname bilgileri ve defter tasdik bilgileri için e-berat bilgileri pdf dosyası olarak sistemimize girildiğinde tam tasdik raporunun tamlık derecesi % 99'a ulaşmaktadır.

Programımıza 2016 yılı Kurumlar vergisi beyannamesi üzerinden hazırlanacak tam tasdik raporları için herhangi bir şifreleme veya sınırlama konulmamıştır. Amacımız yazılımın YMM'ler tarafında hazırlanan tam tasdik raporları ile karşılaştırmalarının yapılmasını sağlamaktır. 2017 ve izleyen yıllar için verilecek Kurumlar vergisi beyannamelerinde programımızın kullanımı danışmanlık ücreti olarak faturalandırılacaktır.

Bu programı tüm Türkiye için geliştirdik ve bizimle irtibata geçen tüm meslektaşlarımıza bilgi vermeyi düşünüyoruz. esersevinc@ymm.net adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İçeriğe dön