Erdem Sevinç - Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.

TÜRK VERGİ REHBERİ
Sitemizde Türk vergi sistemi hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır.
YMM.Net
Tek YMM
İçeriğe git

Erdem Sevinç,
Denetçi, SMMM
smmm@erdemsevinc.com

Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti'nde denetçi ve stajyer olarak görev yapan Erdem Sevinç, 1991 yılında Ankarada doğdu. 2015 yılı Temmuz  ayında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  İşletme Bölümünden mezun oldu. Lisans üstü öğrenimini Nişantaşı Üniversite'sinde tamamlamıştır.

1 Ocak 2016 tarihinde başlattığı resmi mesleki stajını tamamlamasının ardından SMMM Yeterlik Sınavını başarıyla vererek SMMM ruhsatı almaya hak kazanmıştır.

Tek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik LTD.ŞTİ.‘ne işe başlama tarihi 15 Haziran 2015 olup halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak firmada çalışmıştır. Daha sonra, bireysel olarak kendisine ait işletmesini kurmak suretiyle serbest meslek faaliyetine başlamıştır.

2015-2017 dönemlerinde Nişantaşı Üniversitesi'nde Uluslararası Finansal Raporlama ve Denetleme bölümünde yüksek lisansını (Master Derecesi) başarıyla bitirmiştir. Erdem SEVİNÇ'in master tezi "TRAKTÖR İŞLETMELERİNDE HEDEF MALİYETLEME UYGULAMALARININ KULLANIMI: BİR ÖRNEK UYGULAMA" konusundadır.

Profesyonel Deneyim
Denetçi
► SMMM

Eser Sevinç
2020 Tek BAğımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. Beybi Giz Plaza No:1 Dai:55 Sarıyer İstanbul
Tek Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti.
İçeriğe dön